זהירות שלא תפספס:
הצ׳קליסיסט בדרך אל המייל שלך וכנראה תקבל אותו ממש בעוד כמה דקות, אבל! בינתיים בגלל שאני יודעת שהילדים בבית לא מתקדמים, ואנגלית זו השפה אולי הכי נחוצה בעידן של היום, ובטח בעתיד שבית הספר לא עושה עבודה טובה בללמד את הילדים לדבר אנגלית. אני רוצה לתת לך הזדמנות להיות חלק מ-30 הראשונים שמצטרפים לקייטנה הדיגיטילית, המשך לקרוא למטה 👇:

בלעדי ברשת: הדרכת וידאו שתאפשר לילדים שלך לקבל כלים לשיפור האנגלית שלך החל מרגע זה!

🔉 תגבירו את הרמקולים כדי לשמוע את ההדרכה

אחרי ההצלחה האדירה מהמחזור הראשון,
המחזור השני יוצא לדרך:

אחרי ההצלחה האדירה מהמחזור הראשון, המחזור השני יוצא לדרך:

לראשונה בישראל

חולמים שהילדים שלכם ידעו אנגלית בגיל צעיר? הגעתם למקום הנכון!

איך תוך שבוע בלבד ילדכם ישפר פלאים את האנגלית שלו?
השיטה הייחודית שכובשת את מוסדות לימוד האנגלית! לימוד אנגלית חווייתית באמצעות מוזיקה, תיאטרון וכלים מרתקים שהוכחו כיעילים ביותר לרכישת השפה האנגלית.
קייטנת סאמר-סקול יוצאת לדרך!

בשיתוף פעולה עם סינגיט שנצפתה גם ב:

נמאס לך שהילד שלך לומד בבית הספר רק A.B.C ולא מלמדים אותו אנגלית מדוברת?

לראשונה בישראל:

איך גם הילד שלך יכול לשפר את האנגלית בשבוע אחד יותר מאשר שנה שלמה בבית הספר.

במקום ללמד את הילד כמות מילים ולהגיד לו תזכור אותם, השיטה המהפכנית  של "סמאר סקול" המבוססת על מוזיקה ותיאטרון המתאימה לילדים בגילאי 9-14 נותנת לילדים את הכלים איך לזכור את מילים חדשות, ואיך לחבר משפטים.

ומשם הדרך לאנגלית הרבה יותר קצרה.

אחרי ההצלחה האדירה מהמחזור הראשון, המחזור השני יוצא לדרך:

בשיתוף פעולה עם סינגיט שנצפתה גם ב:

היי,

אני כרמל שחקנית ומורה לאנגלית, בת 30 מרמת גן.

אפילו הזמינו אותי לתוכנית NEXT להתראיין על הקייטנה

נגן וידאו

אז מה היא בעצם השיטה ואיך זה עובד בפועל?

רגע זה כמו בזום בבית הספר?! ממש לא. רחוק משם.

הילד שלכם בשבוע וחצי הולך לעבור תהליך משמעותי ומהנה שיתן לו שליטה וביטחון בשפה האנגלית. בקבוצה קטנה ויחס אישי (עד 15 ילדים) שתעזור לילד להוציא את המקסימום. 

את התהליך מעבירה כרמל רוזנטל, מדריכה שהוסמכה ע"י דוקטור לאנגלית שבנוסף היא גם שחקנית (המקצוענות שלה זה להעביר את הילדים חוויה תיאטרלית, כך שלא ירצו להפסיק ללמוד).

התוכנית כוללת מבחני רמה שנעשים באמצעות מערכת בינה מלאכותית (AI) שמותקנת באפליקציה שקולטת איזה מילים הילד קלט (אם הוא לא קלט את המילה היא תציג לו אותה בעוד ווריאציות) וברגע שהוא קלט את המילה, המערכת תעבור למילה הבאה וכן הלאה.

בנוסף, חלק גדול מתהליך הלימוד הן משימות התרגול, שהן מבוצעות דרך אפליקציית סינגיט בטלפון (לכל תלמיד נפתח שם משתמש אישי), עם מעל 4 מליון שירים המסוננים בקפידה לגילאי הילדים הם פשוט לא יפסיקו להנות גם מהמשימות (נשמע מופרך? בדקנו את זה עם מעל 60,000 ילדים במערכת החינוך :).

בקיצור, אם עד היום הייתם רגילים "לשכנע" את הילד/ה ללכת לעשות שיעורי בית, מרגע זה אתם תראו אותו לומד ונהנה.

ומה לגביכם?

אתם ההורים מרוויחים פעמיים!
גם הילד שלכם יעשה משהו מועיל מול המסך, וילמד אנגלית אחת ולתמיד.

וגם ישארו לכם כל יום 5 שעות לעצמכם, לעבודה, או לכל עיסוק אחר שרק תרצו.

שווה! לא ככה?

אז מה היא בעצם השיטה?

document-note-with-pen-icon-in-comic-style-paper-sheet-pencil-cartoon-vector-illustration-on-white-background-notepad-document-splash-effect-business-concept-400-207352310
Vector cartoon certificate icon in comic style. Diploma sign illustration pictogram. Certificate document business splash effect concept.
cartoon-illustration-of-young-pretty-woman-in-headphones-listening-music-music-lover-relaxing-when-enjoying-her-favorite-song-woman-character-holding-smartphone-in-her-hand-radio-podcast-vector
rétro-illustration-de-vecteur-de-conception-de-personnage-de-dessin-animé-d-acteur-de-théâtre-d-étape-de-costume-médiéval-77130060

איך זה עובד?

אנחנו משתמשים בכלים וטכניקות שנכון למוח שלנו ללמוד דרכם.

לדוגמא, שימוש באלמנט ויזואלי,שמיעתי ותחושתי ביחד. כך השפה מוטמעת בצורה טובה יותר ולאורך זמן.

חשוב להבין ששפה היא לא רק "כמה מילים אנחנו יודעים". שפה היא מכלול של מילים והיכולת לחבר אותן למשפטים בעלי משמעות. כאשר אנחנו מיישמים לימוד דרך מספר ערוצי תקשורת שונים במקביל, אנחנו מפעילים את שריר המשמעות, שכפי שכבר הבנתם.. הוא חשוב מאוד.

ויותר מזה:
אני הכנתי לטובת הקייטנה הזו גם דוח ייעודי לכם ההורים!

אתם בעבודה והילד שלכם נשאר בבית בידיים טובות ולומד אנגלית. בסוף היום אתם חוזרים לבית ושואלים אותו: מה למדת? כמה מילים למדת? איך היה בקייטנה?, לרוב אנו מקבלים תשובות קצרות או "היה כיף".

הפעם, מיד עם השלמת ההרשמה לקייטנה תקבלו גם אתם ההורים יוזר וססמא ייחודיים שלכם לדשבורד ניהול, שדרכו תראו בדיוק מה הילד שלכם עשה ואיך הוא מתקדם לאורך הקייטנה.

הדרכות שהילדים יקבלו:

על אף חששות ההורים שהיו בתחילת הדרך, ההצלחה האדירה במחזור הקודם הוכיחה ש...

תגובות של הורים מההצלחה האדירה של המחזור האחרון:

רוני, שבד״כ לא אוהבת ללמוד (ולא אוהבת אנגלית:), השתדלה לא להפסיד אף שיעור, נכנסה לשיעורים מיוזמתה בלי שהתבקשה ונהנתה מאוד. אהבה את האינטראקציה בשיעורים ומספר התלמידים בשיעור נראה לי מצוין כדי לאפשר קשר מורה-תלמיד, איכותי.

לספיר היה ממש נחמד, לדבריה היא למדה כמה שיטות לימוד. היא רחשה בטחון יותר לדבר במקצת וזה עזר מאוד בשיטות הלימוד

החוויה הייתה טובה. לא היו קיטורים או אמרה שמשעמם או לא מובן. הייתי נוכח בבית ונראה שהבת שלי הייתה קשובה ולעיתים מרותקת. עשתה את שיעורי הבית כנדרש. בסה״כ הרגשה חיובית. תחושה של עשייה ולמידה חווייתית. SINGIT הייתה הצלחה

המורה כרמל הילה מקסימה , קשובה , ומובנת

לוח הזמנים של הקייטנה:

29.8 – 23.8 (ימים ג' עד ב', לא כולל שישבת)

"רוני, שבד״כ לא אוהבת ללמוד (ולא אוהבת אנגלית:), השתדלה לא להפסיד אף שיעור, נכנסה לשיעורים מיוזמתה בלי שהתבקשה ונהנתה מאוד. אהבה את האינטראקציה בשיעורים ומספר התלמידים בשיעור נראה לי מצוין כדי לאפשר קשר מורה-תלמיד, איכותי."
"הייתי נוכח בבית ונראה שהבת שלי הייתה קשובה ולעיתים מרותקת. עשתה את שיעורי הבית כנדרש. בסה״כ הרגשה חיובית. תחושה של עשייה ולמידה חווייתית. SINGIT הייתה הצלחה"
"המורה כרמל הילה מקסימה , קשובה , ומובנת"
"לספיר היה ממש נחמד, לדבריה היא למה כמה שיטות לימוד. היא רחשה בטחון יותר לדבר במקצת"
"החוויה הייתה טובה. לא היו קיטורים או אמרה שמשעמם או לא מובן"
"זה עזר מאוד בשיטות הלימוד"
"חוויה טובה באנגלית"
"מבחינת הבת שלי אמרה שלמדה בעיקר אוצר מילים"
"הבת שלי אהבה את האפליקציה"
הקודם
הבא

נכון לכרגע,

לילדים שנמצאים בבית יש כמה אופציות (כמו שאני רואה את זה) בחופש הגדול:

  • הילד תקוע מול המחשב או הפלייסטיישן, משחק כל היום וכל הלילה ולא מפרה את עצמו אלא ההפך…

  • הילד משתעמם ורק מחפש מה לעשות, ואם הוא לא משגע את הבית, סביר להניח שהוא יושב כל היום מול הטלוויזיה [הפחות חינוכית].

  • הילד רואה הרבה טיקטוקים ואין על זה הרבה בקרה. אני, למען האמת, פחות אוהבת את זה.

  • לילד יש שיעורי בית בחופש שהוא דוחה כי הוא פשוט סולד מהלימודים.

  • לא תמיד יש לכם בייביסיטר או שותף שיכול לעזור לכם להשגיח על הילד. 

לכן המטרה שלי היא מאוד ברורה - להפוך את הדברים שהוא אוהב ללימודים, ואני עושה את זה דרך מוזיקה וחוויה.

הבונוסים שתקבלו בנוסף:

בונוס 1:

דשבורד ניהול להורה - תוכל לעקוב אחרי כל ההתקדמות של הילד דרך הסמארטפון או המחשב שלך. מיד עם ההרשמה תקבל סמס ומייל עם פרטי ההתחברות האישיים שלך למערכת.

שווי: 450 ש"ח, היום בחינם.

בונוס 2:

קבוצת ווצאפ לכל תלמידי הקייטנה, וליווי של מורה בווצאפ שזמין עד 5 שעות בכל יום! מעטפת שתעזור לילד שלך לקבל את המקסימום מהקייטנה.

שווי: 1200 ש"ח, היום בחינם.

בונוס 3:

2 מבחני רמה תו תקן אירופאי בתחילת הקורס ובסוף הקורס. שיתנו לך אינדיקציה אמיתית לרמה בה הילד שלך נמצא, המבחנים האלה עומדים בתו תקן CEFR (תו תקן ברמה הכי גבוהה לבידקת הרמה השפתית), המבחנים קצרים בני 10 דקות ונותנים הערכה מדוייקת למצב התלמיד ולשיפור שהוא עשה בתהליך.

שווי: 400 ש"ח, היום בחינם.

בונוס 4:

גישה מלאה לחודש מתנה באפליקציית סינגיט! האפליקציה שהפכה את שיטות הלימוד בארץ, ועוזרת לתלמידים ללמוד אנגלית דרך מוזיקה והשירים המובילים. עם מעל 4,000,000 שירים לבחירה.

שווי: 600 ש"ח, היום בחינם.

סה״כ שווי כל הבונוסים עומד על 2650 ש״ח, ואתם מקבלים את כולם בחינם בהרשמה לקייטנה.

אז מה ההשקעה שלך בקייטנה?

אחרי שארזתי את כל התוכן, השיטות, הטכניקות והכלים למקום אחד - לקייטנה של שבוע וחצי שתיתן IMPACT שהילד שלך לא חווה בשנה שלמה של לימודי אנגלית…

שאלתי את עצמי בכמה לתמחר את זה?

הרי אני כמורה הולכת להקדיש את עצמי במהלך השבוע וחצי של הקייטנה עצמה 24/7 כדי להביא את הילדים שלכם לתוצאה הטובה ביותר שכל אחד ואחת מהם מסוגלים להגיע.

כדי לתמחר את זה באופן הוגן מולכם ההורים, עשיתי סקר מקיף של עלויות של מורה פרטי לאנגלית: גיליתי שמורה ממוצע גובה בין 120 ל-150 ש"ח לשעה. 


  • המחיר שהחלטתי לתת לכם עבור הקייטנה כולה, שמכילה כמה עשרות שעות שלי עם ילדכם, הוא מחיר של 1795 ש"ח בלבד! כך שזה יוצא פחות מהמחיר של מורה פרטי פר שעה! אבל, אם זה נראה לכם קצת יקר, תחשבו כמה זה שווה אפילו בטווח הקצר. התוצאות שהילד שלכם יקבל בשיעורי אנגלית בבית הספר, תחושת הביטחון הנלווית לתוצאות, תחושת הקלילות וההנאה משיעורי אנגלית,(כשלשאר הילדים בכיתה יש "פחד מאנגלית")... אתם הענקתם לו מתנה ענקית ועכשיו הוא אוהב אנגלית. אוהב! ולא מפחד ממנה אפילו קצת! 

ואני אפילו לא מדברת על היתרונות לטווח הארוך של אנגלית, שבעיניי שווים הרבה יותר מכל סכום שאני כמורה יכולה לגבות.

אבל זה עוד לא הכל... 

למחזור הקרוב (בלבד), החלטתי לתת הנחה ענקית, כך שבמקום 1795 ש"ח, אני נותנת עוד יותר מ-1000 ש"ח מתנה, כך שההשקעה שלכם בסאמר סקול כולו עבור הילד שלכם, היא 495 ש"ח בלבד!
ויותר מזה, אפשר לחלק את זה עד 10 תשלומים ללא ריבית, כך שזה כמעט ולא יורגש.

באמת שלא יכולתי לתת הצעה יותר פיירית מזו, ולכן היא פתוחה רק למחזור הקרוב של קייטנת האנגלית שתהיה בימים א' - ה' בין התאריכים 23.8 - 29.8, ורק למחזור הקרוב בלבד.
לאחר שנתפסו המקומות המחיר יעלה, אז אם אתם יודעים כמוני שזה בדיוק מה שהילד שלכם צריך - תנצלו את מחיר ההנחה על ההנחה כל עוד הוא קיים.

כדי לבדוק אם עדיין נשארו מקומות למחזור הקרוב - לחץ על הכפתור:

אני מדגישה, כל הסאמר סקול ייערך באופן מקוון - אונליין, דרך אפליקציית ZOOM, ובעזרת כלים אינטרנטיים שאשתף עם ילדכם.
לכם ההורים תהיה גישה אליי ב WhatsApp וגם וגם שם משתמש  וסיסמא למערכת ניהול חדשנית, בה, תוכלו לעקוב אחר גרף ההתקדמות של ילדיכם לאורך כל השיעורים והתרגולים של הסאמר סקול.

היתרונות בלימוד אונליין ברורים, במיוחד בקיץ... אתם לא צריכים להסיע את הילד לאף מקום, לא צריך להתלבש באופן מיוחד, ושעות הלימוד נוחות ומאפשרות לילד זמן מנוחה ורענון בין לבין (למרות שמניסיוני… הם נהנים כל כך שהם מבקשים שהשיעור יגלוש לתוך ההפסקה).

גם אם אתם בחופשה או שיש לכם כבר תוכניות לתאריכים של הסאמר סקול, כל עוד יש לכם חיבור ל WIFI, הילד יכול להשתתף, ללמוד וליהנות ביחד איתנו בקייטנת האנגלית הכי שווה שיש.

*עד 15 תלמידים בקייטנה

ההרשמה הסתיימה אבל אם מעניין אותך ניתן להשאיר פרטים, ואנחנו ניצור איתך קשר כשתיפתח ההרשמה למחזור החדש!

אני רוצה לתת לילד שלי קפיצת מדרגה באנגלית בעזרת לימוד חוויתי עם מוזיקה ותיאטרון דרך קייטנה דיגיטלית.

למחזור הנוכחי בלבד ולכבוד סיום חופשת הקיץ, כל הקייטנה לשבוע שלם במקום 1795 ₪,  רק 495 ש"ח לנרשמים עד לתאריך 20.8 לאחר מכן המחיר עולה

למחזור הנוכחי בלבד ולכבוד חופשת הקיץ , כל הקייטנה לשבוע שלם, במקום

2500 ₪, רק 495 ₪

[ההרשמה סגורה ניתן להירשם לרשימת ההמתנה שלנו]

מלאו את הפרטים בטופס למטה ותעברו לדף תשלום מאובטח:

*עד 15 תלמידים בקייטנה

רק שאלה קטנה...

שבוע שלם שהילד כל יום מ 10 בבוקר עד 15.00 (עם הפסקות) נמצא בשיעורים בקבוצה קטנה  של תלמידים (עד 15 ילדים) עם יחס אישי. ובשיעור הילד מקבל את הכלים הנכונים לדעת איך לחבר משפטים, ואיך לזכור יותר מילים חדשות. ובעיקר איך להיות עם שליטה וביטחון בשפה האנגלית. ובנוסף הוא מקבל גישה לאפליקציית סינגיט למשך חודש שעוזרת לו ללמוד מילים נוספות באמצעות שירים.

השיעורים מתקיימים בזום בין התאריכים 23.8-28.8 בשעות  10:00-15:00

המורה של ההקייטנה היא כרמל, שחקנית ומורה לאנגלית, והוסמכה ע"י דוקטור לאנגלית

כן.

אחרי ההצלחה האדירה של המחזור הראשון, פתחנו את המחזור השני הזה, ואנחנו עובדים גם בשיתוף פעולה עם סינגיט –  שזה אפליקציה ללימוד אנגלית לילדים באמצעות שירים.

במחזור הקרוב הולך 15 תלמידים לקייטנה, וזה בשביל שהמורה תוכל לתת יחס אישי לכל תלמיד.

נרשמים בטופס למעלה, עוברים לדף סליקה מאובטח, ונרשמים, ולאחר מכן מקבלים הודעה על השלמת ההצטרפות. ובתחילת הקייטנה מקבלים את הקישור לשיעורים.

ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

ההרשמה המוקדמת מסתיימת בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות