זהירות שלא תפספס:
הצ׳קליסיסט בדרך אל המייל שלך וכנראה תקבל אותו ממש בעוד כמה דקות, אבל! בינתיים בגלל שאני יודעת שהילדים בבית לא מתקדמים, ואנגלית זו השפה אולי הכי נחוצה בעידן של היום, ובטח בעתיד שבית הספר לא עושה עבודה טובה בללמד את הילדים לדבר אנגלית. אני רוצה לתת לך הזדמנות להיות חלק מ-30 הראשונים שמצטרפים לקייטנה הדיגיטילית, המשך לקרוא למטה 👇:

ההרשמה נסגרת בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

לראשונה בישראל

חולמים שהילדים שלכם ידעו אנגלית בגיל צעיר? הגעתם למקום הנכון!

איך תוך שבוע בלבד ילדכם ישפר פלאים את האנגלית שלו?
השיטה הייחודית שכובשת את מוסדות לימוד האנגלית! לימוד אנגלית חווייתית באמצעות מוזיקה, תיאטרון וכלים מרתקים שהוכחו כיעילים ביותר לרכישת השפה האנגלית.
קייטנת סאמר-סקול יוצאת לדרך!

בשיתוף פעולה עם סינגיט שנצפתה גם ב:

היי,

אני כרמל, בת 30 מרמת גן.

אם תמיד רציתם שילדכם ישלטו בשפה האנגלית, אז תישארו איתי.. בעוד רגע אגלה לכם כיצד הם יכולים לעשות זאת בקלות ובכיף, ולא משנה אם עד היום הם התקשו באנגלית בבית הספר או בחוגים כאלה ואחרים.

אם הילד/ה שלך בגילאי 9 - 14, השיטה שלי (שתכף אחשוף בפניך מיד) תעזור להם לשלוט בשפה האנגלית באופן מוכח!

אפילו הזמינו אותי לתוכנית NEXT להתראיין על הקייטנה

אז מה היא בעצם השיטה?

נתחיל בשאלה הפשוטה : איך תינוק לומד שפה?

או פשוט יותר.. איך אנחנו יודעים עברית? התשובה פשוטה, נכון? כי גדלנו לסביבה שדוברת את השפה, ולכן גדלנו ורכשנו אותה באופן טבעי. לא התאמצנו לעשות את זה, לא ככה?

מחקרים מראים שבאותו אופן בדיוק, ילד יכול לקלוט עד 15 שפות שונות (!) - אם חושפים אותו לאותן שפות בגילאי 0 - 7, בגיל הרך, כשהמוח גמיש וקולט אינסוף מידע.

אז מה היא בעצם השיטה?

shutterstock_1284992692_800x480

אבל מה עושים אם כבר עברנו את השלב הזה,

והילד בן 10 או 12?​

החדשות הטובות הן, שזה ממש לא אבוד.

אמנם המוח לא גמיש באותה מידה כמו אצל תינוק, אבל יש כלים שעובדים באופן מוכח גם עבור מי שכבר עבר את גיל 7, כך שבני נוער (ואפילו מבוגרים) יכולים ללמוד בשיטות האלה בדיוק - ולקבל תוצאות מהירות הרבה יותר, שגם מחזיקות לטווח הרחוק.

document-note-with-pen-icon-in-comic-style-paper-sheet-pencil-cartoon-vector-illustration-on-white-background-notepad-document-splash-effect-business-concept-400-207352310
Vector cartoon certificate icon in comic style. Diploma sign illustration pictogram. Certificate document business splash effect concept.
cartoon-illustration-of-young-pretty-woman-in-headphones-listening-music-music-lover-relaxing-when-enjoying-her-favorite-song-woman-character-holding-smartphone-in-her-hand-radio-podcast-vector
rétro-illustration-de-vecteur-de-conception-de-personnage-de-dessin-animé-d-acteur-de-théâtre-d-étape-de-costume-médiéval-77130060

איך זה עובד?

אנחנו משתמשים בכלים וטכניקות שנכון למוח שלנו ללמוד דרכם.

לדוגמא, שימוש באלמנט ויזואלי: אם נראה לילד תמונה או וידאו שבו רואים את המילים החדשות שאותן הוא צריך ללמוד - הוא יזכור טוב יותר מאשר ניתן לו רשימת מילים להכתבה כמו בבית הספר.

זהו רק השלב הבסיסי ביותר כמובן, כיוון שביחד עם חוש הראייה נרצה להכניס גם פן שמיעתי. ברגע שנשמיע לילד איך נכון להגיד את המילה, ביחד עם השימוש בערוץ הראייתי - אנחנו עוזרים לו להפעיל יותר נוירונים (תאי מוח) וכך לזכור טוב יותר.

זוהי כמובן רק ההתחלה: בשלב הבא נלמד את הילד לחבר את המילה החדשה לכדי משפט.

חשוב להבין ששפה היא לא רק "כמה מילים אנחנו יודעים". שפה היא מכלול של מילים והיכולת לחבר אותן למשפטים בעלי משמעות. כאשר אנחנו מיישמים לימוד דרך מספר ערוצי תקשורת שונים במקביל, אנחנו מפעילים את שריר המשמעות, שכפי שכבר הבנתם.. הוא חשוב מאוד.

אבל… זו עדיין לא התמונה השלמה.

על מנת שהילד יזכור את המילים החדשות שהוא למד אנחנו רוצים לחבר את זה לערוץ התקשורת החזק ביותר שנמצא במוח שלנו. זהו ערוץ שכאשר אנו פועלים איתו - לא רק שהילד לא ישכח את המילים, הוא לא יהיה מסוגל לשכוח - גם אם ינסה.

איך אני יודעת? אתן לכם דוגמא בעזרת שאלה קטנה אליכם: איפה הייתם כאשר הודיעו על אסון התאומים?
כן, זה קרה לפני יותר מ-20 שנה, אבל הרוב המוחלט זוכר בדיוק איפה הוא היה כאשר קיבל את הבשורה, מה הוא ראה, שמע והרגיש במהלך הסיטואציה הקשה הזו.
זה לא מקרי… הרגש  האנושי פעל ברגעים הללו שעות נוספות, והוא נצרב בזיכרון, ויישאר שם לעוד הרבה יותר מ-20 שנה.
רגש כמובן לא חייב להיות שלילי. אם אשאל אתכם "איפה פגשתם את אהבת חייכם בפעם הראשונה?" - גם אם זה קרה לפני שנים רבות, הזיכרון שלכם זוכר היטב כי הרגש פעל... ואולי אפילו אתם זוכרים פרטים מדוייקים שקרו סביבכם, אם הרגש היה חזק באותה סיטואציה.

אלו הן רק דוגמאות פשוטות, אבל חשוב שתבינו; כשאני מלמדת ילדים את השפה האנגלית, אני משתמשת בכל הכלים האלה באופן תמידי, וכמובן בעוד כלים נוספים שהדף הזה קצר מלהכיל……


אתן לכם עוד כלי אחד שאני עובדת איתו הרבה, ובקייטנת האנגלית הקרובה אני אשתמש בו על בסיס יומיומי, והכלי הזה נקרא מוסיקה!

מוסיקה היא כלי אדיר בכל מה שקשור להטמעת מידע בזיכרון לטווח הארוך. איך אני יודעת?
אם הייתם בחתונה לאחרונה, ולפתע התנגן שיר מהמוזיקה המזרחית שלא שמעתם כבר שנים רבות, ייתכן שמצאתם את עצמכם זוכרים חלק גדול ממילות השיר למרות שלא שמעתם אותו המון זמן. ואתם לא לבד בסיפור הזה! הקצב והמנגינה עוזרים לזיכרון שלנו לשלוף מידע מהר יותר וטוב יותר. 

וחוץ מזה, זה כיף 🙂

 • לכן, כמורה לאנגלית אני משתמשת המון בכלי הזה - מוסיקה - התלמידים גם נהנים מתהליך הלימוד החווייתי שנעשה באמצעות המוזיקה.

 • מסיימים את השיעור כשיש להם אוצר מילים נרחב ותחושת ביטחון ענקית שלא הייתה שם קודם, פשוט כי הם היו רגילים ללמוד בדרך משעממת ומונוטונית.

 •  לעומת זאת, אצלי בכיתה הוירטואלית, כבר מהשיעור הראשון אנחנו שוברים את הדרך הזו לרסיסים.


 • זו הייתה תמצית על איך שיטת הלימוד שלי עובדת, וזה באמת רק הבסיס… השיטה כולה מורכבת מעוד המון טכניקות וכלים נוספים, וכשהכל מחובר יחד - התוצאה שהתלמידים מקבלים היא Priceless.


 • אז אם חשוב לכם שהילד או הילדה שלכם ידעו לדבר אנגלית בביטחון מלא כבר מגיל צעיר, אני מזמינה אתכם לרשום אותם למחזור הקרוב של SUMMER SCHOOL.

 • סאמר סקול זו קייטנת אנגלית וירטואלית שאני פיתחתי, היא נמשכת כשבועיים בלבד. בתום השבועיים האלה אתם לא תאמינו לרמת האנגלית שהילד שלכם הגיע אליה. אני יודעת…

 •  זה יכול להישמע "TOO GOOD TO BE TRUE", אבל זה רק כי אתם רגילים שהילדים לומדים בשיטות הקיימות של בתי הספר. ברגע שהילד עובר שיעור אחד או שניים אצלי, הוא מבין שמדובר בדרך אחרת לגמרי, חדשה לגמרי - ללמוד שפה.גם אתם, כהורים, תוכלו לראות זאת על הפנים של ילדכם כבר בסוף היום הראשון לקייטנה, וזו הבטחה ממני 🙂

ויותר מזה:
אני הכנתי לטובת הקייטנה הזו גם דוח ייעודי לכם ההורים!

אתם בעבודה והילד שלכם נשאר בבית בידיים טובות ולומד אנגלית. בסוף היום אתם חוזרים לבית ושואלים אותו: מה למדת? כמה מילים למדת? איך היה בקייטנה?, לרוב אנו מקבלים תשובות קצרות או "היה כיף".

הפעם, מיד עם השלמת ההרשמה לקייטנה תקבלו גם אתם ההורים יוזר וססמא ייחודיים שלכם לדשבורד ניהול, שדרכו תראו בדיוק מה הילד שלכם עשה ואיך הוא מתקדם לאורך הקייטנה.

הדרכות שהילד יקבל:

לוח הזמנים של הקייטנה:

*עד 30 תלמידים בקייטנה

ההרשמה לקייטנה מסתיימת ב-30.7 בשעה 23:59 ומספר המקומות מוגבל.

אני רוצה לתת לילד שלי קפיצת מדרגה באנגלית תוך כדי לימוד חוויתי של מוזיקה, ותיאטרון דרך קייטנה דיגיטלית.

למחזור הנוכחי בלבד ולכבוד חופשת הקיץ , כל הקייטנה לשבוע במקום

2500 ₪, רק 110×7 בלבד! (770 ₪)

מלאו את הפרטים בטופס למטה ותעברו לדף תשלום מאובטח:

*עד 30 תלמידים בקייטנה

נכון לכרגע,

לילדים שנמצאים בבית יש כמה אופציות (כמו שאני רואה את זה) בחופש הגדול:

 • הילד תקוע מול המחשב או הפלייסטיישן, משחק כל היום וכל הלילה ולא מפרה את עצמו אלא ההפך…

 • הילד משתעמם ורק מחפש מה לעשות, ואם הוא לא משגע את הבית, סביר להניח שהוא יושב כל היום מול הטלוויזיה [הפחות חינוכית].

 • הילד רואה הרבה טיקטוקים ואין על זה הרבה בקרה. אני, למען האמת, פחות אוהבת את זה.

 • לילד יש שיעורי בית בחופש שהוא דוחה כי הוא פשוט סולד מהלימודים.

 • לא תמיד יש לכם בייביסיטר או שותף שיכול לעזור לכם להשגיח על הילד. 

לכן המטרה שלי היא מאוד ברורה - להפוך את הדברים שהוא אוהב ללימודים, ואני עושה את זה דרך מוזיקה וחוויה.

הבונוסים שתקבלו בנוסף:

בונוס 1:

דשבורד ניהול להורה - תוכל לעקוב אחרי כל ההתקדמות של הילד דרך הסמארטפון או המחשב שלך. מיד עם ההרשמה תקבל סמס ומייל עם פרטי ההתחברות האישיים שלך למערכת.

שווי: 450 ש"ח, היום בחינם.

בונוס 2:

קבוצת ווצאפ לכל תלמידי הקייטנה, וליווי של מורה בווצאפ שזמין עד 5 שעות בכל יום! מעטפת שתעזור לילד שלך לקבל את המקסימום מהקייטנה.

שווי: 1200 ש"ח, היום בחינם.

בונוס 3:

2 מבחני רמה תו תקן אירופאי בתחילת הקורס ובסוף הקורס. שיתנו לך אינדיקציה אמיתית לרמה בה הילד שלך נמצא, המבחנים האלה עומדים בתו תקן CEFR (תו תקן ברמה הכי גבוהה לבידקת הרמה השפתית), המבחנים קצרים בני 10 דקות ונותנים הערכה מדוייקת למצב התלמיד ולשיפור שהוא עשה בתהליך.

שווי: 400 ש"ח, היום בחינם.

בונוס 4:

גישה מלאה לחודש מתנה באפליקציית סינגיט! האפליקציה שהפכה את שיטות הלימוד בארץ, ועוזרת לתלמידים ללמוד אנגלית דרך מוזיקה והשירים המובילים. עם מעל 4,000,000 שירים לבחירה.

שווי: 600 ש"ח, היום בחינם.

סה״כ שווי כל הבונוסים עומד על 2650 ש״ח, ואתה מקבל את כולם בחינם בהרשמה לקייטנה.

אז כמה זה עולה?

אחרי שארזתי את כל התוכן, השיטות, הטכניקות והכלים למקום אחד - לקייטנה של שבוע וחצי שתיתן IMPACT שהילד שלך לא חווה בשנה שלמה של לימודי אנגלית…

שאלתי את עצמי בכמה לתמחר את זה?

הרי אני כמורה הולכת להקדיש את עצמי במהלך השבוע וחצי של הקייטנה עצמה 24/7 כדי להביא את הילדים שלכם לתוצאה הטובה ביותר שכל אחד ואחת מהם מסוגלים להגיע.

כדי לתמחר את זה באופן הוגן מולכם ההורים, עשיתי סקר מקיף של עלויות של מורה פרטי לאנגלית: גיליתי שמורה ממוצע גובה בין 120 ל-150 ש"ח לשעה. 


 • המחיר שהחלטתי לתת לכם עבור הקייטנה כולה, שמכילה כמה עשרות שעות שלי עם ילדכם, הוא מחיר של 2500 ש"ח בלבד! אם זה נראה לכם קצת יקר, תחשבו כמה זה שווה אפילו בטווח הקצר. התוצאות שהילד שלכם יקבל בשיעורי אנגלית בבית הספר, תחושת הביטחון הנלווית לתוצאות, תחושת הקלילות וההנאה משיעורי אנגלית,(כשלשאר הילדים בכיתה יש "פחד מאנגלית")... אתם הענקתם לו מתנה ענקית ועכשיו הוא אוהב אנגלית. אוהב? אפילו לא מפחד ממנה! 

ואני אפילו לא מדברת על היתרונות לטווח הארוך של אנגלית, שבעיניי שווים הרבה יותר מכל סכום שאני כמורה יכולה לגבות.

אבל זה עוד לא הכל... 

למחזור הקרוב (בלבד), החלטתי לתת הנחה ענקית, כך שבמקום 2500 ש"ח, אני נותנת עוד יותר מ-1700 ש"ח מתנה, כך שההשקעה שלכם בסאמר סקול כולו עבור הילד שלכם, היא 770 ש"ח בלבד!
ויותר מזה, אפשר לחלק את זה עד 10 תשלומים ללא ריבית, כך שזה כמעט ולא יורגש.

באמת שלא יכולתי לתת הצעה יותר פיירית מזו, ולכן היא פתוחה רק למחזור הקרוב של קייטנת האנגלית שתהיה בין התאריכים 31.7 - 4.8, ורק למחזור הקרוב בלבד.
לאחר שנתפסו המקומות המחיר יעלה, אז אם אתם יודעים כמוני שזה בדיוק מה שהילד שלכם צריך - תנצלו את מחיר ההנחה על ההנחה כל עוד הוא קיים.

כדי לבדוק אם עדיין נשארו מקומות למחזור הקרוב - לחץ על הכפתור:

אני מדגישה, כל הסאמר סקול ייערך באופן מקוון - אונליין, דרך אפליקציית ZOOM, ובעזרת כלים אינטרנטיים שאשתף עם ילדכם.
לכם ההורים תהיה גישה אליי ב WhatsApp וגם וגם שם משתמש  וסיסמא למערכת ניהול חדשנית, בה, תוכלו לעקוב אחר גרף ההתקדמות של ילדיכם לאורך כל השיעורים והתרגולים של הסאמר סקול.

היתרונות בלימוד אונליין ברורים, במיוחד בקיץ... אתם לא צריכים להסיע את הילד לאף מקום, לא צריך להתלבש באופן מיוחד, ושעות הלימוד נוחות ומאפשרות לילד זמן מנוחה ורענון בין לבין (למרות שמניסיוני… הם נהנים כל כך שהם מבקשים שהשיעור יגלוש לתוך ההפסקה).

גם אם אתם בחופשה או שיש לכם כבר תוכניות לתאריכים של הסאמר סקול, כל עוד יש לכם חיבור ל WIFI, הילד יכול להשתתף, ללמוד וליהנות ביחד איתנו בקייטנת האנגלית הכי שווה שיש.

ההרשמה נסגרת ב30.7 בשעה 23:59 והמחזור מוגבל בכמות תלמידים

מלאו את הפרטים בטופס למטה ותעברו לדף תשלום מאובטח:

*עד 30 תלמידים בקייטנה, לאחר מכן ההרשמה תיסגר

הורים רבים שאלו אותי.

מה זה כמו שיעורי הזום של תקופת הקורונה?

ממש לא. רחוק משם.

הילד שלכם בשבוע וחצי הולך לעבור תהליך משמעותי ומהנה שיתן לו שליטה וביטחון בשפה האנגלית. את התהליך מעבירה כרמל רוזנטל, מדריכה שהוסמכה ע"י דוקטור לאנגלית שבנוסף היא גם שחקנית (המקצוענות שלה זה להעביר את הילדים חוויה תיאטרלית, כך שלא ירצו להפסיק ללמוד).

התוכנית כוללת מבחני רמה שנעשים באמצעות מערכת בינה מלאכותית (AI) שמותקנת באפליקציה שקולטת איזה מילים הילד קלט (אם הוא לא קלט את המילה היא תציג לו אותה בעוד ווריאציות) וברגע שהוא קלט את המילה, המערכת תעבור למילה הבאה וכן הלאה.

בנוסף, חלק גדול מתהליך הלימוד הן משימות התרגול, שהן מבוצעות דרך אפליקציית סינגיט בטלפון (לכל תלמיד נפתח שם משתמש אישי), עם מעל 4 מליון שירים המסוננים בקפידה לגילאי הילדים הם פשוט לא יפסיקו להנות גם מהמשימות (נשמע מופרך? בדקנו את זה עם מעל 60,000 ילדים במערכת החינוך :).

בקיצור, אם עד היום הייתם רגילים "לשכנע" את הילד/ה ללכת לעשות שיעורי בית, מרגע זה אתם תראו אותו לומד ונהנה.

ומה לגביכם?

אתם ההורים מרוויחים פעמיים!
גם הילד שלכם יעשה משהו מועיל מול המסך, וילמד אנגלית אחת ולתמיד.

וגם ישארו לכם כל יום 5 שעות לעצמכם, לעבודה, או לכל עיסוק אחר שרק תרצו.

שווה! לא ככה?