חדש מבית ספיזי

התוכנית האינטרנטית שמאפשרת לילדים ובני נוער בגילאי ללמוד אנגלית בצורה חוויתית ומהנה.

התוכנית תראה לכם איך בזמן שמערכת החינוך לא מצליחה להביא תוצאות אתם תוכלו לתת לילד שלכם את היכולת לשלוט באנגלית בביטחון שתשפר את הציונים שלו בלימודים ברמה יוצאת דופן

1609790110

בשיטה חוויתית עם משחקים ומשימות לאורך כל הקורס

קורס דיגיטלי מהנייד\מהמחשב הזמין 24/7 ולכל החיים!

ביחד עם ליווי אינטרנטי מלא ובלי להוציא אלפי שקלים על מורים פרטיים.

קצר ומדוייק! עד 15 דק' לוידאו.

התוכנית מיועדת לכל סוגי הרמות!

מבנה התוכנית:

מי את דנה?

דנה בן חיים יזמית ומורה לאנגלית בצורה חוויתית

דנה

היי קוראים לי דנה בן חיים. הדבר שמשך אותי ללמד אנשים אנגלית היא ההבנה שזה המקצוע הכי חשוב בעולם של היוםכזה שפותח דלתות ומחזק את הביטחון העצמי ביצירת קשרים עם אנשים חדשים. והמניע החזק יותר שגורם לי ללמד עוד ועוד אנשים וגם ליצור את התוכנית הזאת – הוא התשוקה להפיץ את השיטה והגישה שלי ללימוד אנגלית לכמה שיותר אנשים ולשמש כתף תומכת לילדים ולתלמידים שלא בהכרח היה להם מורה טובה או אדם קרוב שהאמין ביכולות הלימוד שלהם. וכך אני מאפשרת לכמה שיותר ילדים לפתוח לעצמם דלתות בחיים האישיים.

הדבר שהכי חשוב לי בתוכנית זה שכל תלמיד ירגיש שיש לו מענה חם ואישי שקשוב לכל אתגר או מכשול בדרך. לא גדלתי בבית שדובר אנגלית וגם לא היית לי סביבה כזו, יותר מזה לא חשבתי שיש לי יכולת קליטת שפות מהירה. מה שכן היה לי, זה חששות. חשש שבגלל שאני "לא יודעת לדבר אנגלית" אפספס הזדמנויות להצליח ולייצר קשרים עם אנשים חדשים. חשש שלא אתקבל למקומות עבודה נחשבים או אתקדם במקום העבודה שלי בגלל חוסר באנגלית.

בסוף התוכנית הילד שלך יצא עם היכולת לדבר אנגלית שוטפת בביטחון שתאפשר לו:

בונוסים לנרשמים היום בלבד:

שעות
דקות
שניות

LearnEnglish101

שימוש של 60 יום במתנה באפליקציית LearnEnglish101 האפליקציה הטובה ביותר להרחבת אוצר המילים.

בונוס מתנה בשווי: 398 ש״ח לחודשיים לנרשמים היום בלבד

גישה לקבוצה הסודית שלנו

גישה מלאה לקבוצה סודית שם תוכל להעלות את תכנים ומשימות ולקבל חוות דעת מתלמידים אחרים

בונוס מתנה בשווי: 994 ש״ח לשנה לנרשמים היום בלבד

שגרה מחזקת

רוטינת בוקר / ערב (Morning / Evening routine) - לשילוב אנגלית בחיי היומיום והטמעת החומר הנלמד בפשטות ובכיף.

בונוס מתנה בשווי: 320 ש״ח לשנה לנרשמים היום בלבד

פרקטיס פרטנר

Practice partner - אחד הדברים המדהימים בקהילת לימוד האנגלית שלנו הוא העזרה ההדדית מחקרים מוכיחים שאפשר להגביר זיכרון של מידע ב 90% באמצעות שימוש בטכניקת הפרטנר הייחודית שנלמד בקורס.

בונוס מתנה בשווי: 570 ש״ח לנרשמים היום בלבד

צפה כפי יכולתך – התחייבות להצלחה שלך
בגלל שאנחנו יודעים כמה חשוב לכם להצליח החלטנו לתת לכם גישה אינסופית לכל הרוכשים בזמן הקרוב בלבד!

בנוסף להנחה שבסוף העמוד, לא רק שאתם מקבלים את הקורס במבצע, אנחנו גם נותנים לכם אפשרות לצפות ולהנות מהתכנים כמה שתרצו עד שתגיעו להצלחה שלכם ב100% ותהיו שבעי רצון.
אני בהחלט מאמינה שזה המנגנון הטוב ביותר שתפגשו לניצול מרבי של ההשקעה שלכם!

100% התחייבות להצלחה שלך- גישה אינסופית

מנגנון הבטחה על הכסף שלך

איך נרשמים ומה העלות?

אני נותנת היום מחיר מיוחד שהוא כמעט מחיר עלות מבחינתי! שלא יהיה הורה אחד שיכול לתת תירוץ לילד שכסף זה מה שמנע ממנו לתת לו את השפה האנגלית שהיא השפה הכי חשובה היום!

אבל המחיר מוגבל ל20 הנרשמים הראשונים במחזור הנוכחי בלבד או עד סיום זמן המבצע.

ה20 הנרשמים הראשונים מקבלים את הבונוסים בחינם! שזה אומר שההשקעה שלהם על התוכנית המלאה של ALL-EN כולל כל הבונוסים היא:

רק ₪199x4 , שזה יוצא ₪796 כולל מע"מ, במקום ₪2,100! שזה המחיר הכי נמוך בארץ ללימוד אנגלית מקיף לילדים ונוער! בוא נסכים שזו ההצעה הכי טובה שתוכל למצוא נכון? כל מה שנשאר זה להירשם בטופס למטה לפני שנגמר הזמן בשעון

שעות
דקות
שניות

All-En יוצאת במבצע ענק מעל 60% הנחה על כל הקורס​!

כן, אני רוצה להירשם לתוכנית המלאה של ALL-EN במחיר המבצע של 796 ש״ח בלבד ולקבל את כל הבונוסים במתנה ולהתחיל ללמוד לדבר אנגלית בצורה חוויתית  

שאלות וחשובות שהורים שואלים

"דנה, איך התוכנית עובדת בפועל?"

הכנתי סרטון קצר המסביר זאת 👇🏻

חשוב: מיד לאחר שתרשם בטופס למטה תועבר לדף הסליקה של החברה המאובטת ביותר לסליקה בארץ לאונליין. (שנקראת קארדקום) > לאחר שתזין את כרטיס האשראי בבטחה והמערכת שלנו תזהה שהתשלום בוצע ישלח אליך מייל עם פרטים לגישה לתוכנית הדיגיטלית המלאה של ALL-EN .מדובר באתר הקורס שלנו שיש בו את כל השיעורים, ההרצאות, התכנים והמשימות שיש בכל ההכשרה. האתר מסודר לפי פרקים ושיעורים שיש לעשות אחד אחרי השני, פשוט צעד אחר צעד, הילד מקבל ליווי אינטרנטי צמוד של מנטורים וכמובן אותי (דנה) כמנחה ראשית לאורך כל התוכנית.

התוכנית מיועדת לכל סוגי הרמות! בין אם מדובר בילדים ונוער שאין להם בסיס לבין כאלה שיש להם את הבסיס ורוצים ללמוד בצורה חוויתית ומהנה ולהגדיל את הציונים שלהם באופן משמעותי.

קודם כל תוודא שהמייל לא הגיע בטעות לקדומי מכירות או לספאם. אם בכל זאת לאחר יותר מ10 דקות המייל עם הגישה לקורס לא הגיע? אז תדע זה יכול לקרות 1 ל1000 ולכן אין מה להילחץ, אתה כמובן מופיע אצלינו במערכת והכל רשום ומתועד בבטחה. לכן תשלח אלינו מייל לתמיכה ([email protected]) ונעזור לך לקבל גישה ולהתחבר לקורס ולכל התכנים שמגיעים לך. 

התשלום הבטוח ביותר הוא דרך סליקת אשראי מאובטחת או דרך פייפאל, אז אם אין לך את שניהם הדבר הקל והמהיר ביותר הוא לקחת כרטיס מחבר או מקרוב משפחה ולהחזיר לו במזומן או בכל דבר אחרת שתבחר. או ללכת לדואר ולהוציא כרטיס אשראי שבו תוכל להטעין במקום כסף במזומן או בהעברה בנקאית לכרטיס.

שאלה מצוינת! אחד היתרונות הכי גדולים של קורס דיגיטלי הוא הזמינות התמידית שלו ועצם זה שהוא מאפשר לך גישה לכל החיים! כן, שמעת נכון. גם אם עכשיו שנה לא השתמשת בקורס, אתה יכול לגשת אליו גם לאחר שנה, והוא לא יתקדם בלעדיך אפילו שיעור אחד.

שאלה מעולה. אנחנו רגילים שהילדים בדרך כלל לא משתפים פעולה עם כל מיני תהליכי למידה כאלה ואחרים, כי אנחנו מכירים את שיטות הלימוד המשעממות בבית הספר, ששם הילדים באמת מגיעים למצב של הירדמות בשיעורים. כדי שהילדים לא רק ישתפו פעולה עם התהליך, אלא שזה יבוא מהם, ז"א שיזמו בעצמם וירצו לתקשר באנגלית אתכם, צריך לגשת אליהם בצורה הנכונה ובדרכים חוויתיות וכיפיות שיעניינו ויסקרנו אותם, ויגרמו לילדים לרצות לבוא אליכם וללמוד אנגלית בעצמם! זה בדיוק מה שהקורס של ALL-EN עושה.

החוויה. אנחנו שמים דגש על החוויה של התלמיד. אנחנו מאד מאמינים כי למידה חווייתית הופכת "למידה רגילה, לטווח הקצר" ל"למידה משמעותית, לטווח הארוך". לימוד אנגלית בשיטה של ALL-EN בכלל לא מרגיש כמו לימוד, וזה בדיוק מה שגורם לתלמידים שלומדים בשיטה להצליח ולהטמיע את השפה במהירות ובכיף.

זה קריטי לראות את הסרטון הקצר הזה עד הסוף שבו מסביר פרופסור בכיר מדוע הטמעת שפה שניה, ואנגלית במיוחד, היא כל כך חשובה לחיים שלנו ושל הילדים שלנו:

ספיזי בע"מ
ליצירת קשר: [email protected]